České dráhy spustily fanshop

První prosincový den startuje Fanshop Českých drah. Železniční fanoušci zde najdou několik stovek dárkových a upomínkových předmětů, které odkazují na národního dopravce. Na svoje si ve Fanshopu přijdou jak velcí, tak malí železniční fanoušci, vybrat si mohou ze stovky předmětů od triček s vlaky až po dřevěné hračky. Navíc k prvním 300 objednávkám nad 1 000 korun dostanou zákazníci speciální dárek.

Začátek prosince je ideální čas na koupi vánočních dárků a ideálním místem, kde najít dárky pro železniční fanoušky, je nově spuštěný Fanshop Českých drah. „Od našich zákazníků a železničních fanoušků nejen z České republiky, ale i ze zahraničí, je velká poptávka  po dárkových předmětech s tématikou Českých drah. Spuštěním Fanshopu jim tak vycházíme vstříc. Fanshop spouštíme ještě před Vánoci tak, aby si milovníci železnice mohli pořídit i dárky pod stromeček,“ popisuje Michal Krapinec, předseda představenstva a generální ředitel Českých drah. Jedním z velkých hitů bude určitě speciální 3D adventní kalendář s čokoládou Lindt, který má podobu buď legendárního motorového vozu 810 nebo nejmodernější lokomotivy Vectron.

Fanoušci mohou v novém Fanshopu vybírat z více než šesti stovek položek. Naleznou tu široký sortiment oblečení od dětských bodyček, triček až po mikiny, a to vše v mnoha velikostech, jak pro děti, tak dospělé. V nabídce jsou ale také doplňky, jako deštníky nebo kravatové spony. Malé železniční fanoušky potěší omalovánky, puzzle, pexeso, sada výpravčího i s čepicí a především celá řada lokomotiv, vlaků  a vláčků z nejrůznějších materiálů. Na své si přijdou i ti, kteří potřebují kancelářské potřeby nebo kalendáře a diáře na rok 2024.

Na Fanshopu je i mnoho publikací a knih popisujících historii i současnost železnice a nechybí ani audioknihy s pohádkami o mašinkách. Na cesty zase poslouží například otvírák, termohrnek nebo placatka, které Fanshop také nabízí. Z drobné elektroniky pak jsou tu outdoorová powerbanka, bezdrátová sluchátka nebo 3D flash disky, například v podobě legendárních lokomotiv Sergej, Bardotka,Vectron nebo jednotek RegioShark či CityElefant.

Prvních 300 zákazníků, kteří nakoupí za více než 1 000 korun, s objednávkou obdrží i dárek v podobě ponožek se vzorem. Uskladnění a distribuci má na starosti firma Kůta logistik a o doručení až k zákazníkovi se postarají společnosti Zásilkovna, PPL nebo DPD. Při objednávkách nad 2 000 korun je doprava zdarma.

Nabídka Fanshopu se bude dále rozšiřovat o další položky. Do budoucna by tu železniční fanoušci mohli pořídit také vyřazené předměty z vlaků. Například stolečky, popelníky, sedadla z interiéru vyřazených vlaků a další zajímavosti. Fanshop Českých drah nejdete na stránkách: www.cd.cz/fanshop/.

TZ ČD