České dráhy zavádějí nové sdílené aplikace IN 100

Největší český železniční dopravce přichází s novými variantami síťových jízdenek IN 100, které je možné použít ve vlacích ČD po celé republice. Novinkou je Sdílená IN 100 určená až čtyřem cestujícím a také Virtuální IN Business pro cesty až dvaceti nebo až padesáti zaměstnanců ve firmách. U obou těchto nových nabídek je aplikace nahraná do Virtuální In Karty v mobilní aplikaci Můj vlak a platí pro ně pravidlo, že v jeden den může cestovat vždy jen jeden cestující ze skupiny.

České dráhy zavedly novou nabídku, která je určena až čtyřem konkrétním cestujícím s vlastní Virtuální In Kartou. Může se jednat o rodinu nebo třeba přátele, kteří cestují každý samostatně. Sdílená IN 100 umožní cestovat v jeden den jednomu ze čtyř zákazníků zapojených do sdílené aplikace IN 100. V jeden den může aplikaci použít vždy jen jeden z nich. Například v pracovní dny dojíždí jeden rodič se Sdílenou IN 100 do práce, v sobotu jízdenku využije druhý z rodičů k cestě na nákupy a v neděli dcera vyrazí do kina. Sdílená IN 100 platí ve 2. třídě, v případě využití 1. třídy je možné doplatit jednorázový doplatek u průvodčího nebo využít časový doplatek do 1. třídy.

Obdobně funguje i další nová aplikace – Virtuální IN Business. Tato jízdenka je určena především firmám pro služební cesty jejich zaměstnanců, protože umožní využívat výhody aplikace IN 100 až dvaceti nebo až padesáti cestujícím s vlastní virtuální In Kartou. Podobně jako u Sdílené IN 100 může v jeden den cestovat vždy jen jeden z cestujících zapojených k Virtuální IN Business. Oproti standardní aplikaci IN Business má ta virtuální výhodu v tom, že není nutné předávat si mezi sebou plastovou In Kartu. Ve sdíleném kalendáři má každý přehled o tom, kdy je jízdenka k dispozici a může si jí zarezervovat pro svou cestu. S Virtuální In Business je možné cestovat ve všech vlacích ČD ve 2. i v 1. třídě.

Ceník nových aplikací

· Síťová jízdenka Sdílená IN 100 až pro 4 sdílející osoby: 29 990 Kč

· Virtuální IN Business až pro 20 sdílejících osob: 39 990 Kč

· Virtuální IN Business až pro 50 sdílejících osob: 44 990 Kč

TZ ČD