Markeťáci ze Siemensu neznají vlastní vozidla

Na začátku listopadu „zabodovali“ markeťáci Siemensu na svém facebookovém profilu. Ve snaze příspěvku laděného ve stylu „Věděli jste, že“ zcela „ulítli“ a soupravy metra od konkurence prohlásili za své. U fotografie souprav metra 81-71M, které byly modernizovány společností Škoda Transportation v Plzni napsal Siemens hrdě „Věděli jste, že naše vlakové soupravy M1 jezdí na pražské lince metra C už od roku 2000?“. To vše dokořeněno statusem „Vítejte na oficiálním profilu společnosti Siemens Česká republika“. Text je správný, ovšem znalost markeťáků, jak vypadají jejich výrobky je podle příspěvku mizerná.

Na chybu je zanedlouho upozornil první pozorný čtenář Slávek Kulčák komentářem „A věděli jste, že na fotce nejsou soupravy M1, ale 81-71M od jiného výrobce? :D“. Po několika dnech byl post z facebookového profilu Siemensu zcela smazán.

Markeťáci ze Siemensu neznají vlastní výrobky. Soupravy zmodernizované plzeňskou Škodou považují za své.

Markeťáci ze Siemensu neznají vlastní výrobky. Soupravy zmodernizované plzeňskou Škodou považují za své.

 

 

Ondřej Matěj Hrubeš

O městskou dopravu se zajímá od dětství, procestoval přes 180 měst s MHD, založil dopravní magazín MHD86.cz a natáčí Dopravní podcast a Podcast dopravní 6. V roce 2022 byl zvolen radním pro dopravu městské části Praha 6.