Patreon

Pamatujete si, když jste si chodili do trafiky kupovat časopis o dopravě? Nebo když jste byli předplatiteli časopisu? Tak právě tohle je Patreon v době digitálních médií. Za měsíční předplatné získáváte plné verze autorských článků z webu MHD86.cz a taktéž plné verze Dopravních podcastů, včetně rozhovorů se zajímavými hosty.

Předplatné začíná na 90 korunách měsíčně, kdy dostáváte veškerý autorský obsah webu MHD86.cz a Dopravních podcastů. Pokud se rozhodnete pro vyšší tarif, získáte navíc řadu benefitů. Můžete ovlivňovat témata, pokládat otázky, dozvíte se informace ze zákulisí a můžete dostávat dopravní pohlednice ze speciální edice.

Placený obsah vzniká pro nejvěrnější čtenáře a posluchače, kteří se zajímají o dopravu. Samozřejmě ti, kterým stačí tiskové a reklamní zprávy, tak ti předplatné nepotřebují. Takové články budou na internetu pro čtenáře vždycky zadarmo.

Máte zájem být předplatitelem?

Navštivte stránku www.patreon.com/mhd86, zaregistrujte se a uhraďte předplatné. Následně získáte odemčený přístup ke všem prémiovým článků a podcastům, které vychází od března 2021.

Proč je předplatné v eurech?

Platforma Patreon bohužel neumožňuje platbu v korunách, ale jedině v eurech (příp. dalších zahraničních měnách). Přesto, platba a celý systém je velmi jednoduchý a k uhrazení platby postačuje běžná platební karta.

Stáhněte si aplikaci Patreon do mobilu

Všem předplatitelům doporučujeme stažení mobilní aplikace Patreon (ke stažení na Android a iOS). Díky aplikaci si můžete číst články a poslouchat podcasty pohodlně v mobilu. Zároveň můžete jednoduše komunikovat s Patreony a tvůrci obsahu. Aplikace Vás také umí upozornit notifikací na nově vydaný článek, či podcast.