Speciální nabídka: Objednejte si kalendář 2020 a získáte lístek na Czechbus zdarma

Pro čtenáře webu MHD86.cz je připravena speciální nabídka. Prvních 15 z Vás, kteří si objedná kalendář pro rok 2020 „Tatrovky v Rusku III.“ a nebo „Tatrovky na Ukrajině“, získá zdarma lístek na autobusový veletrh Czechbus v hodnotě 150 korun. V případě objednání dvou kalendářů, získáte vstupenky dvě.

Motivem pro rok 2020 se staly tradičně tramvaje z dílny ČKD Tatra. Tentokrát jsou vydané dvě verze. Jeden kalendář zachycuje tyto oblíbené tramvaje v ruských městech Rostov na Donu, Krasnodar, Volgograd a Volžskij. Druhý zachycuje tramvaje v ukrajinských městech Lvov, Kyjev, Dnipro, Kamianske, Záporoží, Kryvoj Rog, Mykolajiv a Oděsa. 

Pokud si objednáte více kusů, získáte slevu. To platí i pro případ, pokud si objednáte od každého druhu jeden kus.

> Objednávka <

> Objednávka <

Kalendář obsahuje barevné fotografie tramvají T3, T4, T6 a KT4. U každé fotografie najdete podrobný popisek. Fotografie byly pořízeny v červenci, srpnu a září 2019.

Děkuji za objednávky, fotograf Vašeho kalendáře, Ondřej Matěj Hrubeš

Ondřej Matěj Hrubeš

O městskou dopravu se zajímá od dětství, procestoval přes 180 měst s MHD, založil dopravní magazín MHD86.cz a natáčí Dopravní podcast a Podcast dopravní 6. V roce 2022 byl zvolen radním pro dopravu městské části Praha 6.