Dopravní podcast (71): Obytňákem do Polska

V srpnu jsme se vydali na týden do Polska. Ondřej vyrazil s partou kamarádů klasickým osobním automobilem a jejich cílem byly tramvajové provozy. Roman si s kamarády půjčil obytný vůz a putovali po nedopravních krásách země.

Ondřejova skupina cestovala ze severu na jih, Romanova parta z jihu na sever. V Dopravním podcastu se dozvíte dojmy z Polska a tipy na výlety.

A navíc pro ty z Vás, které láká si někdy půjčit obytný vůz pro cestování po Evropě, je tento díl naprosto nezbytný k poslechu. Dozvíte se, jak si vybírat půjčovnu a konkrétní obytný vůz. Některé překvapí, že do obytného vozu se nevejde moc věcí, jak by se mohlo na prvním pohled zdát a uslyšíte mnoho další praktických rad.

Pusťte si 71. Dopravní podcast.

___
Dopravní podcast od roku 2015 natáčí Ondřej Matěj Hrubeš (šéfredaktor dopravního magazínu MHD86.cz) a Roman Hloch (jeden ze zakládajících členů stránky Tramvaje v České republice).

Ondřej Matěj Hrubeš

šéfredaktor dopravního magazínu MHD86.cz, který se zajímá o MHD už od dob mateřské školky a procestoval přes 160 měst s městskou dopravou